Костиря Інна Олександрівна

Костиря Інна Олександрівна

Я, Інна Костиря. І мені дуже приємно познайомитися з Вами. Мною було прийнято рішення, відповідальне рі­шення - балотуватися в депутати Київської міської ради з політичною партією «Українське об'єднання патріо­тів - «УКРОП».

УКРОП - це партія, яка може й хоче провести доко­рінні зміни в нашому суспільстві. Це партія фахових, професійних людей. Це партія, яка дає можливість людям реалізувати свої цілі і досягнути того, що вони прагнуть. Партія, яка хоче побудувати сильну, незалеж­ну, справедливу й успішну українську державу, що діє від імені народу і в інтересах народу. Наш патріотизм - це свідоме рішення жити й працювати для України. Це готовність щосили захищати свою країну. Це осо­биста громадянська відповідальність за наше сьогодні і завтра.

Моє рішення йти в депутати Київради по Печерсько- му району пов'язане, насамперед, із тим, що я живу і працюю на Печерську і добре знайома з проблемами, з якими щоденно зіштовхується кожен, хто проживає в історичному серці столиці, в рідному мені Печерську.

Я - людина справи. Впевнена, що ці та багато інших проблем ми зможемо вирішити разом. Гуртуймося!