1. Новини
  2. / В регіонах
Укропівців із Ніжина нагородили відзнакою «Лицарський хрест добровольця Чернігівщини»

Укропівців із Ніжина нагородили відзнакою «Лицарський хрест добровольця Чернігівщини»

12 жовтня 2017, 16:55 В регіонах Роздрукувати

11 жовтня в Чернігові 20 добровольців нагородили відзнаками «Лицарський хрест добровольця Чернігівщини». Серед нагороджених укропівці з міста Ніжин – Юрій Галата та Микола Данильченко. Захід відбувся за підтримки народного депутата від УКРОПу Олександра Дубініна. Нагороди вручали укропівки з ГО «Жіноча волонтерська сотня самооборони Чернігівщини» – Світлана Корольова, Оксана Волошина, Олеся Кирієнко та Маргарита Лісова. Ведуча заходу, представниця УКРОПу Оксана Тунік-Фриз згадала всіх раніше нагороджених героїв-добровольців – тих, які віддали своє життя заради миру та які повернулися з фронту.

«Їхня жертва не повинна бути марною. Вони вічно житимуть у нашій пам’яті, бо герої не вмирають! Кожен із нас має пам’ятати, що саме завдяки воїнам-добровольцям ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими», – зазначив голова чернігівського УКРОПу Андрій Віротченко.

Після церемонії нагородження відбувся святковий концерт, на якому виступали: народні артистки України Жанна Боднарук та Марина Гончаренко, зразковий ансамбль народного танцю «Слов’яни», відомий виконавець Євген Мацак, польовий волонтер, дівчина-свято Пісня Бандерівна та інші.

Довідка. Народна відзнака «Лицарський хрест добровольця» заснована з метою вшанування заслуг патріотів України, які за покликом совісті й честі стали на захист Батьківщини в лавах добровольчих батальйонів, Збройних сил, інших військових формувань України та волонтерів, котрі безпосередньо брали участь у проведенні антитерористичної операції.