1. Новини
  2. / В регіонах
Вибори на Луганщині: УКРОП зареєстрував 23 кандидати в депутати та 2 ‒ на посади голів ОТГ

Вибори на Луганщині: УКРОП зареєстрував 23 кандидати в депутати та 2 ‒ на посади голів ОТГ

12 жовтня 2017, 16:49 В регіонах Роздрукувати

29 жовтня на Луганщині відбудуться вибори в чотирьох об’єднаних територіальних громадах. «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» представлять 23 кандидати в депутати у чотирьох ОТГ. У двох громадах укропівці балотуються на посади голів: Валерій Гаврилов у Привільській сільській ОТГ Троїцького району, Наталія Григориаді у Біловодській ОТГ.

«УКРОП висуває кандидатів, щоб до влади прийшли справжні патріоти, професіонали та порядні люди. Гідні кандидати повинні підтвердити своєю активною роботою, що укропівці вміють ефективно працювати на користь громади, – наголосила голова луганського УКРОПу Наталія Івашко. – Водночас ми докладемо всіх зусиль, щоб члени територіальних громад з упевненістю дивилися в майбутнє».

На думку Наталії Івашко, всі кандидати від УКРОПу активно працюватимуть задля комфортнішого життя громадян. Партійці очікують, що в кожній з рад ОТГ, у виборах до яких вони беруть участь, будуть представники УКРОПу, а кандидати, висунуті на посади голів ОТГ, стануть переможцями.

Довідка. У Луганський області укропівці візьмуть участь у виборах у чотирьох об’єднаних територіальних громадах: Біловодській селищній ОТГ (Біловодський район), Кремінській ОТГ (Кремінський район), Привільській ОТГ (Троїцький район), а також утвореній на території суміжних адміністративно-територіальних одиниць Нижньодуванській ОТГ (Сватівський та Троїцький райони).