1. Новини
  2. / В регіонах
Михайло Бєжан: Маршрути міського транспорту слід узгоджувати з мешканцями Кропивницького

Михайло Бєжан: Маршрути міського транспорту слід узгоджувати з мешканцями Кропивницького

11 серпня 2017, 17:20 В регіонах Роздрукувати

11 серпня у Кропивницькому відбулося чергове засідання постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів. Чи не найважливішим питанням порядку денного, як зазначив голова комісії, депутат міської ради від УКРОПу Михайло Бєжан, був розподіл нових автобусів міськими маршрутами та режим їхньої роботи. 20 нових автобусів, якi придбав кропивницький «Електротранс», розпочнуть курсувати вулицями міста наприкінці серпня, а завершити постачання машин планують у першiй декадi вересня.

«Відповідно до розрахунків проекту «Модернізація громадського транспорту у м. Кропивницькому», для забезпечення транспортного обслуговування мікрорайонів міста електротранспортом, зокрема вулиць Яновського, Садової, Кропивницького, Шевченка, Башкирської, Холодноярської та бульвару Студентського, необхідно побудувати нову тролейбусну лінію протяжністю 12,5 км. Спорудження ліній розраховували в обох напрямках», – зазначив укропівець, керівник управління економіки міськради Андрій Паливода.

Наразі запропоновано придбані автобуси розподілити за маршрутами, якими нині курсують маршрутні таксі №103, 104-а, 116, 118, 11-Б, 123, 274, й таким чином зменшити навантаження на них. Більш габаритний транспорт повинен бути не тільки зручнішим для мешканців міста, а ще й дешевшим за маршрутки (у межах 3,5 – 4 гривень) – обіцяють в управлінні розвитку транспорту та зв’язку міськради. За словами керівника управління Олександра Вергуна автобуси працюватимуть до 23-ї години, але з 12 до 15 години транспорт перебуватиме на вiдстої. Оскiльки цей час потрiбен для вiдпочинку водiїв. Також розглядаються й питання створення графіка роботи нiчних маршрутiв.

«Я знаю, що транспортне питання турбує всіх у нашому місті. Депутати, представляючи інтереси жителів своїх округів, неодноразово зверталися з пропозиціями щодо вдосконалення транспортного сполучення. Саме тому доцільним є проведення додаткових консультацій із мешканцями міста стосовно маршрутів», – зауважив голова комісії Михайло Бєжан.