1. Новини
  2. / В регіонах
Завдяки укропівцям у Монастирищі на Черкащині призначать нового методиста-освітянина

Завдяки укропівцям у Монастирищі на Черкащині призначать нового методиста-освітянина

11 серпня 2017, 16:49 В регіонах Роздрукувати

10 серпня відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії Монастирищенської районної ради сьомого скликання. Одним із питань порядку денного, винесених на повторне обговорення, було продовження контракту з начальником методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Ніною Завертаною, яку лобіювали чиновники всупереч бажанню рядових освітян.

«До мене звернулися вчителі загальноосвітніх шкіл Монастирищенського району, – розповідає голова райорганізації УКРОПу, депутат районної ради Руслан Плетінка. – Люди просили не допустити повторного призначення начальника методкабінету. Ніна Завертана багато років очолює його, але, попри це, так і не оволоділа професійною етикою. Вона постійно ображає і вчителів, і директорів, звертається до них у принизливій формі, грубо поводиться. При цьому такий головний методист району цілком задовольняє відділ освіти».

З ініціативи Руслана Плетінки депутати районної ради ще 29 липня, під час шістнадцятої сесії, проголосували за те, щоб контракт зі скандально відомим методистом не продовжували.

«Незважаючи на позицію освітян і депутатського корпусу, відділ освіти 10 серпня повторно включив до порядку денного питання щодо продовження контракту з Ніною Завертаною. При цьому в хід пішли прямі погрози від представників райдержадміністрації на адресу директорів шкіл – депутатів районної ради та вчителів. Телефонували навіть вчительці – дружині мого колеги, депутата-укропівця Віктора Шковири, й просили вплинути на рішення чоловіка. Утім і цього разу нам вдалося відстояти права простих людей», – підкреслив Руслан Плетінка.

У важливому для освітян питанні депутати остаточно поставили крапку під час другого голосування. Завдяки їхній принциповій позиції у Монастирищенському районі незабаром буде призначено нового начальника методичного кабінету.