1. Новини
  2. / В регіонах
На Миколаївщині депутати від УКРОПу виступають проти виділення коштів з бюджету підприємству-банкруту

На Миколаївщині депутати від УКРОПу виступають проти виділення коштів з бюджету підприємству-банкруту

17 липня 2017, 17:05 В регіонах Роздрукувати

13 липня на засіданні сесії Южноукраїнської міської ради депутати від УКРОПу Людмила Рибакова та Жанна Кривіцька проголосували «проти» виділення коштів підприємству-банкруту 2 мільйони гривень.

«Депутати голосували за внесення змін до бюджету, тим самим виділивши комунальному підприємству «Теплопостачання та водоканалізаційне господарство» 2 млн гривень фінансової допомоги. Це при тому, що рахунки підприємства заарештовано, і його справа перебуває в суді. Таке рішення є незаконним», ‒ прокоментувала укропівка Людмила Рибакова.

Також вона зауважила, що кожен депутат несе персональну відповідальність за ухвалене рішення.

Нагадаємо, відповідно до звернення, розміщеного на сайті Южноукраїнського енергокомплексу, колектив станції вимагає від депутатів міської ради та мера Віктора Парокінна в термін до 1 серпня вирішити проблему погашення боргу комунальному підприємству «Теплопостачання та водоканалізаційне господарство» перед відокремленим підрозділом Южноукраїнської АЕС (приблизно 120 млн грн).

Як зазначається в повідомленні, у разі, якщо в термін до 1 серпня поточного року заходи не будуть вжиті, мешканці Южноукраїнська будуть змушені висловити недовіру депутатському корпусу й домагатимуться дострокових виборів до органів місцевого самоврядування.