1. Новини
  2. / В регіонах
Завдяки УКРОПу в трьох районах Черкащини відкриють притулки для тварин

Завдяки УКРОПу в трьох районах Черкащини відкриють притулки для тварин

19 червня 2017, 18:13 В регіонах Роздрукувати

Тальнівський, Черкаський та Кам’янський райони перемогли в конкурсному відборі природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися коштом обласного бюджету.

На умовах співфінансування вони отримають кошти для створення базових умов для гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин. Райони отримають можливість проводити масову стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин завдяки ухваленій з ініціативи УКРОПу «Програмі регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Черкаській області на 2016-2020 роки».

«Програму ухвалили з ініціативи УКРОПу в жовтні минулого року, а вже сьогодні маємо 8 районів, де почався активний рух із гуманізації поводження із безпритульними тваринами, – зазначив депутат Черкаської обласної ради, керівник фракції УКРОПу Андрій Сегеда. – Це майже половина районів області, що яскраво засвідчує життєздатність і актуальність ухваленої програми. Слід зазначити, що проекти Тальнівського, Черкаського та Кам’янського районів перемогли в конкурсі, на якому було представлено понад 30 природоохоронних проектів та заходів».

Серед переможців, які зможуть до кінця року відкрити притулки для безпритульних тварин, – Тальнівський район, де почне діяти обладнаний на кошти Посольства Канади унікальний для України мобільний стерилізаційно-карантинний пункт. Він допоможе оперативно вирішувати проблему безпритульних тварин по всій області доти, поки подібні стаціонарні пункти або притулки відкриють по всій Черкащині, як і передбачено обласною програмою.