1. Новини
  2. / В регіонах
Укропівці Рівненщини посприяли поїздці дубенських школярів на обласний конкурс із авіамоделювання

Укропівці Рівненщини посприяли поїздці дубенських школярів на обласний конкурс із авіамоделювання

19 червня 2017, 17:26 В регіонах Роздрукувати

Рівненські та Дубенські укропівці стали спонсорами поїздки учнів Дубенської станції юних техніків на обласний конкурс із авіамоделювання, що відбувався 13-16 червня в Гощі, на бaзі aеродрому «Вoронів» Рівненського aвіаційно-спортивного клубу. Партійні організації Дубна та Рівного профінансували транспорт для школярів, щоб ті могли без пересадок дістатися до місця змагань. В результаті команда з Дубна у складі 5 учнів, тренера та керівника виборола перше місце та спеціальний приз.

«До УКРОПу звернулися викладачі зі станції юних техніків з проханням допомогти їм із транспортними витратами, оскільки багато чого в навчанні чи підтримці діяльності станції батьки учнів беруть на себе. Тож вважали своїм обов’язком допомогти, оскільки розвиток науки та спорту сьогодні є надзвичайно важливим, а також потрібно заохотити дітей, які добре попрацювали протягом навчального року», – розповів депутат Дубенської районної ради від УКРОПу Михайло Метелюк.

У змаганнях взяли участь 9 команд: Дубенського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Млинівського, Рівненського районів, міст Дубна, Рівного та комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Змагання проводились у складних погодних умовах, за частих швидких змін температурних показників та вологості повітря. Однак це не змогло суттєво вплинути на результати польотів, оскільки рівень підготовки спортсменів та техніки команд виявився досить високим. Боротьба за першість точилась до останнього дня змагань. Тільки польоти моделей радіокерованих планерів дали змогу остаточно визначити переможців.