1. Новини
  2. / В регіонах
Рівненські укропівці долучилися до 7-го волонтерського агітпотяга «Труханівська Січ»

Рівненські укропівці долучилися до 7-го волонтерського агітпотяга «Труханівська Січ»

21 квітня 2017, 15:17 В регіонах Роздрукувати

19 квітня вирушив у дорогу «Потяг Єднання України «Труханівська січ», що виїжджає для знайомства Україною вже всьоме. До мандрівки, за сприяння Рівненської обласної організації УКРОПу, долучилася волонтерка-укропівка Тетяна Леус.

«Це доволі хвилююча зустріч, адже вдасться побачитися з людьми, з якими зустрічалися на волонтерській ниві, а така дружба є особливо цінною. Також цікаво побачити визволені території Донецької та Луганської областей. Дізнатися про потреби дитячих будинків, шкіл та культурних центрів на Донбасі, щоб продовжувати допомагати їм», ‒ запевняє Тетяна Леус.

Організатори передбачають програму агітпоїзда доволі насиченою. Тема цієї поїздки: «Професія як мистецтво». Учасники відвідають школи, профтехучилища, оскільки вбачають відродження поваги до професій як один зі шляхів, необхідних для розбудови незалежної України. До поїздки та дискусії запрошені митці та викладачі, а також творчі учні професійних училищ.

 

Нагадаємо, всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» спрямована на піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху та розвінчування міфів російської пропаганди.