1. Новини
  2. / В регіонах
На Харківщині кандидати в депутати в Нововодолазькій ОТГ від УКРОПу презентують свої передвиборчі програми

На Харківщині кандидати в депутати в Нововодолазькій ОТГ від УКРОПу презентують свої передвиборчі програми

21 квітня 2017, 15:12 В регіонах Роздрукувати

Укропівець Максим Зубрян провів зустріч із представниками 4-ї виборчої дільниці смт Нова Водолага, де він бореться за посаду депутата районної ради. Під час спілкування він розповів про ідеологію партії, своє бачення розвитку Нової Водолаги після створення об’єднаної територіальної громади, а також розпитав виборців про те, які проблеми турбують їх найбільше.

«Я вважаю, що важливо спілкуватися з людьми напередодні виборів. Передусім ми отримуємо можливість не давати обіцянок, які не зможемо виконати, а також пояснити людям, що зможе зробити депутат місцевої ради, а що знаходиться поза його компетенцією. Працюватиму над питаннями справедливих розцінок на закупівлю фермерської продукції, тарифної політики на житлово-комунальні послуги, можливості отримання додаткових податкових пільг та відновлення доріг», – розповів кандидат у депутати в Нововодолазькій об’єднаній територіальній громаді від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Максим Зубрян.

Також під час зустрічі в нововодолазького УКРОПу з’явилися нові прихильники та навіть добровільні агітатори. Зокрема, в одному з місцевих магазинів продавці одягнули футболки з символікою УКРОПу.