1. Новини
  2. / В регіонах
Ігор Телішевський: Ми готові допомагати підприємцям та максимально сприяти розвитку малого бізнесу

Ігор Телішевський: Ми готові допомагати підприємцям та максимально сприяти розвитку малого бізнесу

17 лютого 2017, 18:01 В регіонах Роздрукувати

17 лютого відбулася прес-конференція «Продовження договорів оренди тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львів: впорядкування, проблеми, перспективи. Викорінення корупційної складової».

У заході взяли участь члени комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради: голова комісії, очільник фракції партії УКРОП Ігор Телішевський, секретар комісії Сергій Івах, а також Михайло Дідух, Тарас Гупало та Ростислав Кіяновський. Депутати розповіли про проблеми, які є сьогодні з малими архітектурними формами у Львові та подальші перспективи їхнього вирішення.

Як повідомив Ігор Телішевський, наразі комісія проводить моніторинг тимчасових споруд Львова. З огляду на те, що є певні зауваження до деяких з них, по місту поширюються чутки про нібито вилучення частини МАФів з комплексної схеми.

«Насамперед ми хотіли б спростувати різні чутки, які зараз циркулюють по місту. Проблема з МАФами у Львові не нова, раніше це була серйозна корупційна складова. В 2015 році відбулися вибори до міської ради, прийшли нові депутати. І тепер всі процеси відбуваються прозоро та відкрито. Ми прийшли в міську раду, щоб допомогти підприємцю, максимально сприяти малому бізнесу. Раніше в ручному режимі формувались списки, кому продовжувати договори, кому – ні. Зараз ми працюємо, щоб усе було публічно, щоб усі розуміли, що є чіткі правила гри. Зараз жодної корупційної складової немає. Всім підприємцям буде продовжено договори оренди. Лише злісні порушники, які не мають документів і які не сплачували податки, можуть бути вилучені. Але це лише окремі випадки», – зазначив голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради, очільник обласного осередку УКРОПу Ігор Телішевський.