1. Новини
  2. / В регіонах
Райони та міста Львівщини активно підтримують ініціативу УКРОПу щодо торговельної блокади ОРДЛО

Райони та міста Львівщини активно підтримують ініціативу УКРОПу щодо торговельної блокади ОРДЛО

17 лютого 2017, 18:11 В регіонах Роздрукувати

За поданням депутатів різних рівнів рад Львівської області від УКРОПу в кожному районі, місті обласного значення зареєстроване звернення до президента, прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України щодо торговельної блокади окупованих територій Луганської та Донецької областей.

На сьогодні Львівська, Миколаївська, Новояворівська, Старосамбірська, Трускавецька міська та Миколаївська, Сокальська районні ради вже підтримали та направили звернення до керівництва держави.

«До кінця лютого очікуємо ухвалення відповідних рішень у понад 15 міських, районних радах Львівщини. Щодня до партійного офісу приходять десятки людей, які підтримують цю ініціативу. Важливо, що громада та їхні представники, депутати, чітко розуміють, що через корупційні схеми фейкові «республіки», контрольовані Кремлем, наповнюють свої бюджети, а на територію України з непідконтрольних областей через канали контрабанди потрапляє зброя, наркотики, контрафактна та фальсифікована продукція», ‒ зазначає голова Львівської обласної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів ‒ УКРОП» Ігор Телішевський.