1. Новини
  2. / В регіонах
Укропівці Хмельниччини компенсують ярмолинецьким пільговикам частину витрат на потреби у сфері обслуговування

Укропівці Хмельниччини компенсують ярмолинецьким пільговикам частину витрат на потреби у сфері обслуговування

17 лютого 2017, 18:09 В регіонах Роздрукувати

Ярмолинецька районна організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів ‒ УКРОП» вирішила підтримати пільговиків у зв’язку з різким здорожчанням відвідування лазні у 2017 році. Встановлена селищною радою вартість одного відвідування у 75 гривень протягом 2016 року перекривали за рахунок районного бюджету. В грудні минулого року депутати райради ухвалили рішення щодо компенсації 30% від загальної вартості квитка пільговикам. Для них він коштував 45 грн. Нещодавно дотаційні кошти скінчилися.

«Ми вже звернулися до Ярмолинецької районної ради з проханням виділити на поточний рік кошти для того, щоб місцеві пільговики змогли й надалі дозволити собі відвідувати лазню, – каже голова Ярмолинецької районної організації УКРОПу Анатолій Побережний. – А поки за свій рахунок компенсуватимемо різницю в тарифі. Адже розуміємо, що 30 гривень для того, в кого пенсія 1000 – це гроші».

Ярмолинецькі укропівці певні, що депутати районної ради підтримають їхню ініціативу. Сесія райради відбудеться наприкінці лютого.