1. Новини
  2. / В регіонах
Сергій Шкода: Приватні перевізники не повинні диктувати умови лучанам

Сергій Шкода: Приватні перевізники не повинні диктувати умови лучанам

17 лютого 2017, 16:36 В регіонах Роздрукувати

Комунальне підприємство «Луцьке підприємство електротранспорту» повинне запрацювати на повну силу, щоб приватні перевізники не диктували владі обласного центру умови перевезень та їхню ціну. Про це заявив депутат Луцької міської ради з фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Сергій Шкода під час програми «Луцький депутат» на телеканалі «Нова Волинь».

Як відомо, в Луцьку приватні перевізники пропонують підвищити ціну за проїзд у транспорті до 5 гривень. Таку позицію депутат Сергій Шкода вважає необґрунтованою, адже підприємці навіть не знають пасажиропотоку в місті.

«Перевізники хочуть підвищити ціну за проїзд, хоча не можуть її обґрунтувати, не знають кількості пасажирів та не знають як їх порахувати. Ще в минулому році я ініціював розробку комплексної схеми дорожнього руху, яка визначить і рух транспорту, і пасажиропотоки. Для того, щоб місто не було залежним від перевізників, треба зробити прибутковим наше КП «Луцьке підприємство електротранспорту». У них є транспорт, є база, є люди, є маршрути. Потрібно вивести комунальне підприємство з боргової ями і тоді самим диктувати умови приватним перевізникам», – переконаний Сергій Шкода.