1. Новини
  2. / В регіонах
Для Шацька закуплять нові пожежні машини

Для Шацька закуплять нові пожежні машини

3 березня 2016, 18:43 В регіонах Роздрукувати

Поглиблюється співпраця між гміною Влодава (Республіка Польща) і Шацьким районом. Чергова українсько-польська зустріч, яка днями відбулася по той бік кордону, довела, що співробітництво, взаєморозуміння дозволяють вирішувати будь-які, навіть найскладніші завдання. Цього разу спільні зусилля представників влади обох прикордонних регіонів були спрямовані на забезпечення своїх територіальних громад пожежно-рятувальною технікою. На сучасні пожежні автомобілі, здатні оперативно реагувати на надзвичайні події, претендуватимуть у рамках майбутнього, спільного з Євросоюзом, проекту шість гмін Влодавського повіту і Шацька селищна рада.

Делегація Шацького району в складі голови Шацької районної ради (до слова, обраного депутатом районної ради від партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» Сергія Карпука, заступника голови Шацької райдержадміністрації Сергія Кужеля , Шацького селищного голови Сергія Віннічука,   начальника Шацького районного сектору УДСНС України у Волинській області Анатолія Пінкевича, начальника сектору взаємодії із ЗМІ та роботою з громадськістю УДСНС України у Волинській області Володимира Нестерова , та директора Шацького МБК Ніни Вирович домовлялася з польськими партнерами про написання спільних проектів та можливості їх співфінансування. Транспортні засоби, які можна придбати в рамках проекту (окрім пожежного автомобіля, мова йшла про багатофункціональну рятувальну техніку, а також рятувальний човен), не з дешевих, їхня вартість – від 100 до 300 тисяч євро. З української сторони до  співфінансування проекту (10% від загальної вартості) мають долучитися обласний, районний та Шацький селищний бюджети.

Як відзначив голова Шацької райради Сергій Карпук, Волинська обласна рада попередньо дала згоду на дольову фінансову участь в українсько-польському проекті.

Мирослава ЦЮП’ЯХ