1. Новини
  2. / Головне
Тарас Батенко: Будь-які дипломатичні стосунки з Росією слід припинити

Тарас Батенко: Будь-які дипломатичні стосунки з Росією слід припинити

12 жовтня 2017, 18:50 Головне Роздрукувати

Україна має розірвати дипломатичні стосунки з Росією. Про це заявив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко під час зустрічі зі студентами-політологами Львівського національного університету ім. Івана Франка.

«Україні варто припинити будь-які дипломатичні стосунки з Росією. Влада на четвертому році війни досі не наважилася цього зробити. Поки українці ціною власного життя борються з агресором, керівництво держави продовжує «грати» у дипломатів», – обурився він.

Водночас політик зауважив, що українським можновладцям дуже вигідно називати війну на сході держави антитерористичною операцією: «Ми чотири роки боремось із так званими терористами, хоча весь світ знає, що у нас на сході російські війська».

Він також нагадав про президентський законопроект № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Документ, ухвалений у першому читанні, потребує доопрацювань.

«УКРОП вважає неприпустимим, коли Мінські угоди, попри волю парламенту, не виносять на ратифікацію, а прописують одразу українською правовою нормою в рамках чинного законодавства», – наголосив голова політради УКРОПу.

За його словами, із законопроекту необхідно виключити положення, які скасовують заборону на товарообмін з окупованими територіями, адже у президентській редакції документ дозволяє торгівлю на крові під виглядом пересування товарів і людей за визначенням військових та СБУ.

Наприкінці зустрічі за найцікавіші питання укропівець подарував студентам примірники своєї книги «Путін. Народження диктатора».