1. Новини
  2. / Головне
Після заяв УКРОПу щодо незадовільного харчування військових бійцям АТО привезли якісну їжу

Після заяв УКРОПу щодо незадовільного харчування військових бійцям АТО привезли якісну їжу

11 серпня 2017, 16:30 Головне Роздрукувати

Вже наступного дня після заяви волонтерів та представників УКРОПу щодо постачання на передову неїстівних консервів військовим привезли якісні продукти. Про це повідомили бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Вони зазначили, що такої смачної їжі ще не отримували, й надіслали волонтерам світлини нового продуктового забезпечення.

На них видно, що військовослужбовцям таки спромоглися доправити свіжі овочі та фрукти, повидло, масло, згущене молоко, м’ясо й нову консервовану свинину, яка суттєво відрізняється від того, чим годували бійців досі.

Водночас волонтерка та голова Закарпатського УКРОПу Власта Негря закликала Міністерство оборони не просто підтвердити факт неякісного харчування військових, а повністю розслідувати справу і притягнути до відповідальності винних у можливому розкраданні коштів на продукти для захисників.

«Консерви з харчовими відходами, які зберігаються на складах, мають бути вивезені із зони АТО! Звертаюся до всіх військовослужбовців: якщо випадки з неякісним харчуванням повторюватимуться, не бійтеся повідомляти про це нам і писати рапорти командуванню, скарги до Міністерства оборони. Волонтери разом із депутатами-укропівцями й надалі відстежуватимуть не тільки харчування наших вояків, а й рівень та якість держзабезпечення армії в цілому. Не дамо наживатися на солдатах!» – наголосила Власта Негря.

Нагадаємо, 8 серпня волонтери та представники УКРОПу на прес-конференції оприлюднили результати експертизи м’ясних консервів виробництва ТОВ «Адамант 2000», якими годували бійців на передовій. Вміст бляшанок не відповідав Держстандарту, а запах продукту не витримував жодної критики. Під час брифінгу 9 серпня представники Міністерства оборони підтвердили інформацію про постачання бійцям неякісних продуктів харчування.

Прокоментуй цю новину у соціальних мережах Facebook