1. Новини
  2. / Головне
Полтавська облрада підтримала законопроекти УКРОПу щодо спрощення імпорту вживаних транспортних засобів

Полтавська облрада підтримала законопроекти УКРОПу щодо спрощення імпорту вживаних транспортних засобів

14 липня 2017, 19:07 Головне Роздрукувати

14 липня Полтавська обласна рада звернулася до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо підтримки законопроектів № 5561 та № 5562, які полегшать ввезення в Україну вживаних автівок. Розгляд цього питання ініціював голова фракції УКРОП Сергій Соловей.

«Ці законопроекти підготували депутати-укропівці та громадські активісти. Документи зареєстровані у Верховній Раді. Їхнє ухвалення дасть українцям можливість їздити на більш доступних і якісних автомобілях. Переконаний: кожна родина має право на власне авто за реальною ціною!» – зауважив Сергій Соловей.

Так, депутати обласної ради вимагають невідкладного внесення змін до чинного законодавства України в частині ухвалення законопроектів № 5561 і № 5562, що дозволить сформувати в Україні цивілізований ринок уживаних автомобілів, збільшити надходження до бюджету та детінізувати автомобільну галузь.

Нагадаємо, у згаданих проектах законів пропонується продовжити термін дії знижених акцизів на імпорт легкових машин до кінця 2020 року, зняти обмеження на їхнє застосування (рік випуску та екологічний стандарт – будь-які, вільний продаж імпортованого транспортного засобу) та замінити вимогу відповідності екостандартам на обов’язковий технічний огляд. 

Прокоментуй цю новину у соціальних мережах Facebook