1. Новини
  2. / Головне
Богдан Яременко: Візовий режим із Росією – гра української влади на почуттях патріотів

Богдан Яременко: Візовий режим із Росією – гра української влади на почуттях патріотів

16 червня 2017, 18:39 Головне Роздрукувати

Україні слід запровадити особливий режим перетину кордону з Росією, а розмови про візи для росіян – це звичайнісінька гра української влади на почуттях патріотично налаштованих громадян.

Таку думку в ефірі ток-шоу «Прямим текстом» на телеканалі ZIK висловив голова Київської міської організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«Запровадження візового режиму з РФ – це лише політичні ігри української влади на почуттях патріотично налаштованого населення. Візи нічого не дають, це абсолютно зайва річ», – наголосив представник УКРОПу.

За словами Богдана Яременка, візи – лише бюрократична перепона, яка не є адекватною відповіддю агресору. Натомість необхідно після розірвання дипломатичних відносин запровадити особливий режим поїздок громадян, який передбачає повну заборону відвідання тимчасово окупованих територій, РФ та її країн-союзників для всіх українських держчиновників, осіб, які займають виборні посади, представників органів влади, працівників  правоохоронних органів та військовослужбовців. Винятком може бути лише необхідність виконання важливих державних завдань. Також мають бути запроваджені особливі умови для взаємних поїздок громадян України та РФ – з індивідуального дозволу українських правоохоронних органів. Це не лише убезпечить Україну від небажаного потоку росіян, але й дасть змогу захистити наших громадян.

Укропівець також наголосив, що наша країна повинна віддалятися від РФ і ставити собі за мету перемогти у війні з нею.

Прокоментуй цю новину у соціальних мережах Facebook