1. Новини
  2. / Головне
Віталій Купрій: Заперечуючи агресію з боку Росії, Україна свідомо йде до програшу в судах щодо війни на сході

Віталій Купрій: Заперечуючи агресію з боку Росії, Україна свідомо йде до програшу в судах щодо війни на сході

20 квітня 2017, 12:32 Головне Роздрукувати

Звернення України до Міжнародного суду ООН стосовно фінансування Росією тероризму на сході нашої держави вкотре засвідчило небажання української влади визнавати агресію з боку РФ. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook заявив народний депутат з УКРОПу Віталій Купрій.

Політик також звернув увагу, що під час оголошення проміжного рішення суду у справі про обмежувальні заходи щодо РФ за порушення конвенцій щодо протидії фінансуванню тероризму та ліквідації всіх форм расової дискримінації голова суду Ронні Абрахам зазначив, що суд чекає, що сторони шляхом спільних зусиль працюватимуть над виконанням угод, досягнутих у Мінську, для припинення конфлікту на сході України.

«Суд фактично визнав Мінські угоди легітимним правовим актом. Хоча ці угоди підписані неуповноваженими особами, не були ратифіковані у Верховній Раді України та не мають підтримки в українському суспільстві», – вважає Віталій Купрій.

Нардеп додав, що такий висновок міг бути зроблений у тому випадку, якщо українська сторона сама посилається на Мінські угоди в судовому процесі та підтримує їх.

«А це заперечення військової агресії, переведення конфлікту у стан внутрішнього і, як наслідок, поразка на всіх юридичних фронтах! Україна свідомо йде до програшу у судах проти агресора», – підкреслив представник УКРОПу.

Віталій Купрій також звернувся до Мін’юсту з вимогою надати повний текст позовних заяв України до Міжнародного суду ООН у справі проти Росії, щоб детально вивчити правову позицію офіційного Києва.

Прокоментуй цю новину у соціальних мережах Facebook