1. Новини
  2. / Головне
Заява «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо необхідності скликання позачергової сесії Верховної Ради України

Заява «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо необхідності скликання позачергової сесії Верховної Ради України

11 серпня 2016, 13:18 Головне Роздрукувати

Українське об’єднання патріотів – УКРОП» вимагає від керівництва парламенту невідкладно скликати позачергову сесію Верховної Ради України та внести до порядку денного засідання питання про затримання російським ФСБ «українських терористів» в окупованому Криму та дозвіл на затримання і арешт судді Дніпровського районного суду Миколи Чауса, який погорів на хабарі у 150 тис. доларів.

Ми переконані, що український парламент має оперативно реагувати на виклики, які постають перед нашою державою. Сьогодні такими є необхідність захистити українських громадян, зокрема, Євгена Панова, якого намагаються звинуватити в підготовці терактів на території анексованого півострова Крим. Затримання громадян України на тимчасово окупованій території нашої держави іноземними спецслужбами є неприпустимим.

Верховна Рада має звернутися до провідних держав світу, міжнародних організацій, правозахисників із закликом засудити такі дії Росії та її намагання розпочати «боротьбу з тероризмом» на території нашої держави. Історія «українських терористів» Олега Сенцова, Олександра Кольченка не повинна повторитися знову.  Зі свого боку «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» зробить все можливе, щоб забезпечити Євгену Панову необхідну юридичну допомогу.

Ще одне питання, яке невідкладно має вирішити парламент, – дозволити затримання і арешт скандального судді Дніпровського районного суду м. Києва Миколи Чауса. Ми вже маємо приклади, коли, користуючись шпаринами в законодавстві та складною законодавчою процедурою , представники «касти недоторканних» просто тікали від правоохоронців і уникали справедливого покарання. Скандальний суддя, який увійде в історію як людина, яка може ухвалювати будь-які рішення, потрібні владі, – від позбавлення водійських посвідчень представників Автомайдану до арешту опозиційного політика Геннадія Корбана та зняття з міжнародного розшуку посібника Януковича Юрія Іванющенка, має нарешті бути покараний. Це стане гарним прологом до очищення суддівської системи і судової реформи, яка почне діяти восени. УКРОП переконаний, що спроможність парламенту вирішити ці питання стане тестом на його життєздатність та доцільність існування в нинішньому складі.

Прокоментуй цю новину у соціальних мережах Facebook