1. Новини
  2. / Головне
Провладні депутати від «Солідарності» провалили голосування за проведення виборів до райрад столиці 29 травня

Провладні депутати від «Солідарності» провалили голосування за проведення виборів до райрад столиці 29 травня

3 березня 2016, 15:26 Головне Роздрукувати

3 березня депутати Київської міської ради провалили голосування за проект рішення про призначення виборів до районних рад у місті Києві на 29 травня 2016 року. За відповідне рішення проголосували 53 обранці, тоді як 43 депутати від пропрезидентської фракції «Солідарність» висловилися проти. Відтак провладні партії продемонстрували фактичний саботаж відновлення райрад у столиці. Про це журналістам заявив член президії УКРОПу, голова київського осередку партії Дмитро Сіманський.

«У коаліції з іншими демократичними патріотичними політсилами ми будемо боротися за те, щоб ці вибори до райрад у Києві відбулися, щоб райради отримали необхідні повноваження та функціонал. Це вкрай необхідно для того, щоб там була нормально забезпечена їхня робота, щоб кожен киянин у своєму районі чи мікрорайоні мав свого депутата і щоб цей депутат вирішував його проблеми», заявив Дмитро Сіманський.

При цьому політик наголосив, що наразі Київ – єдине місто в країні, де керівників районів призначає особисто президент Петро Порошенко. За словами політика, провал голосування за рішення про призначення виборів до райрад свідчить про те, що партії влади, а саме політичні сили під керівництвом Петра Порошенка та мера столиці Віталія Кличка далі продовжують узурпувати владу у місті. «Така ситуація влаштовує представників цих партій, адже вони керують величезними потоками грошей, якими мали б розпоряджатися кияни», – зазначив Дмитро Сіманський. 

Нагадаємо, 3 березня представники Київського УКРОПу та восьми демократичних політичних сил провели мітинг під будівлею Київради з вимогою призначити вибори до райрад столиці на День Києва, 29 травня 2016 року.