1. Новини
  2. / Головне
Віталій Купрій: Політичні репресії проти активістів УКРОПу тривають

Віталій Купрій: Політичні репресії проти активістів УКРОПу тривають

11 листопада 2015, 14:46 Головне Роздрукувати

Громадський активіст, помічник народного депутата Віталія Купрія на громадських засадах Олег Мартинов вже тиждень залишається під вартою в ізоляторі Служби безпеки України без надання правової допомоги.

«Він уже тиждень як затриманий правоохоронцями за своїм місцем проживання в Херсоні щодо справи Корбана, етапований в Київ і утримується в ізоляторі СБУ на Аскольдовому провулку, 3А. Олегу висувають такі самі звинувачення, що  й Геннадію Корбану, – написав Віталій Купрій на своїй сторінці у Facebook. – Це черговий виток свавілля у справі переслідування владою активістів партії УКРОП».

За словами народного депутата, до Олега Мартинова досі не допущено адвоката. Крім того, самого Віталія Купрія офіційно не повідомили про затримання його помічника, що є порушенням закону.

«Олег – це патріот із великої літери, який свого часу командував розвідгрупою одного з добровольчих батальйонів у зоні АТО. Після демобілізації він допомагав Геннадію Корбану на виборах у Чернігові. Саме він був одним із перших, хто виявив факти купівлі голосів президентським кандидатом Березенком. Він один із перших, хто зупинив авто, в якому перевозились гроші, зброя та списки підкуплених виборців. Саме він виявив і зупинив спробу БПП фальшувати результати виборів за допомогою виготовлення дублікатів печаток виборчих комісій», – підкреслив Віталій Купрій.

«Очевидно, що затримання – це помста Олегові за його активну громадську позицію», – вважає Віталій Купрій. 

Прокоментуй цю новину у соціальних мережах Facebook